POPÜLER DESTİNASYONLAR

TULİP TUR
ÜYELİK ŞARTLARI

TULİP TUR

ÜYELİK ŞARTLARIMIZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

ÖZEL ŞARTLAR

Üye olmak için 18 yaşından büyük olmak. En az Lise mezunu olmak . 1. ve 2. derece suçlardan Sabıka kaydı bulunmamak . Şartları aranır.

SAHİP OLMA HAKKI

TULİPTUR Tarafından sunulan ekonomik ve kaliteli dünya seyahati veya detoks sağlık paketleri sadece TULİP TRAVEL CLUB üyeleri tarafından kullanılabilir. Üye olmayanlara tatil paketi satışı yapılmaz ve kullanım hakkı verilmez.

BÖLGE VE MESLEK LİMİT

Her bölge ve ülke için belirlenmiş sayıda üyelik verilebilir. Her meslek grubu ve ilgi alanı için belirlenmiş sayıda üyelik verilebilir.Bir bölge veya meslek grubundan belirlenen kotadan fazla üye kabul edilemez. Ancak diğer üyelerin iptali halinde yeni üyelik açılabilir. Bölge ve meslek grubuna göre uygulanmakta olan üyelik sayı kotası Sağlık Turizmi için uygulanmaz.

KRİTERLER

Üyeler meslek grubuna ,eğitim durumuna , gelir seviyesine , aile yapısına ve tatil kültürüne göre TULİPTUR tarafından seçilerek belirlenir. Bu seçimler, dernekler , vakıflar , anlaşmalı kurum portföyleri değerlendirilerek veya anket uygulaması ile yapılır.

TOPLANTI ŞARTI

Üye adayları için TULİPTUR tarafından toplantılar düzenlenir. Toplantıda adaylara TULİP TRAVEL CLUB dünyasının neler kazandırdığı anlatılır. TULİPTUR üye adaylarıyla yakından bire bir tanışma ortamı sağlamak amacı ile toplantılar düzenlemektedir.

DAVET ŞARTI

Anket ile ilk karşılaşma , toplantı ile karşılıklı tanışma sonrasında TULİPTUR yetkilisi tarafından seçilmiş ailelere davet yapılır. Toplantıya katılmış olsa dahi davet yapılmayan adaylar üyelik hakkı kazanmış olmaz.

KULLANIM ŞARTI

Üyelik hakkı sadece TULİP TRAVEL CLUB üyeleri , aileleri , birlikte seyahat ettikleri kişiler veya TULİPTUR tarafından onaylanmış 3. kişiler tarafından kullanılabilir.

YETKİNLİKLERİMİZ