POPÜLER DESTİNASYONLAR

TULİP TUR
HAKKINDA

FİRMAMIZ HAKKINDA

TULİP TUR'U YAKINDAN TANIYIN

Tuliptur 1986 yılında Ankara 'da kuruldu. 1987 yılında Turizm Bakanlığından ( A ) Grubu sehayat acentesi belgesi almaya hak kazandı. Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği tarafından 1223 belge numarası ile tescil edildi.


Tuliptur kurulduğu günden bu yana hep yenilikçi , farklı ve ses getiren projelere yöneldi. Türkiye'de günümüzde uygulanmakta olan pek çok tatil modelinin fikir sahibi yada öncüsü oldu.


Erken rezervasyon sistemi , No name satış stratejileri , tatil kulübü ve birebir tanıtım modeli Türkiye iç pazarında Tuliptur ile hayat buldu.


Tuliptur bu yenilikçi anlayışa , uzun yıllara dayanan tecrübesi ve müşterilerinin beklentilerini önemseyerek sahip oldu.


Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile sektöre katkılarından dolayı Türkiye Seyahat Acenteler Birliği tarafından 2014 yılında özel ödüle layık görüldü.


TULİPTUR son yıllarda çağın ihtiyaçlarına en uygun modeli belirlemiş ve bu alanda uzmanlaşma yoluna gitmiştir.

TEK TUR OPERATÖRÜ

TULİPTUR insanların en büyük hayali olan Dünya Seyahatini ekonomik ve zaman olarak uygulanabilir bir program haline getirmeyi başarmıştır. Dünya Turu Organizasyonunu yapan öncü ve tek Tur Operatörüdür.

SEÇKİN ÜYELERDEN OLUŞUR

TULİPTUR seçkin üyelerinin oluşturduğu dünyanın en elit tatil kulubü olan TULİP TRAVEL CLUB ile Müşterilerine kendilerini ,sevdiklerini ve hayallerini hatırlatan , duygularına dokunan , tek Tur Operatörüdür.

SİZİ ÖNEMSER

TULİPTUR çağımızın gerçeği olan ; stres dolu yaşamın , kötü beslenmenin ve monotonluğun sağlığımız üzerindeki olumsuz etkilerini önemsemektedir. Bu azaltmak için tüm dünyadaki doğal tedavi yöntemleri ve periyodik detoks uygulamalarını müşterilerine planlı bir şekilde sunan dünyadaki tek Tur Operatörüdür.

SİZE ÖZEL

TULİPTUR sizleri gülümsetmek , mutluluğunuzdan esinlenmek , hayatınıza güzel bir kapı açmak kısacası güzel anılarınızda yer almak ilkesi ile hizmet veren SİZE ÖZEL TEK TUR OPERATÖRÜDÜR.

YETKİNLİKLERİMİZ